Kraków, spotkania

Forum vespiarzy z Małopolski

Niemowlak
Niemowlak
Posty: 31
Rejestracja: 11 listopada 2014, 23:59
Lokalizacja: Kraków
[I]:
PK50XL 1987-93
Post: 01 sierpnia 2015, 16:48
Witam, jestem od niedawna posiadaczem Vespy i w zasadzie to pierwszy sezon z Vespą...
W skrócie - czy w Krakowie coś się dzieje? Czy spotykamy się co jakiś czas? Może słynna lokalizacja przy Bora na BP/ Krokus jak w przypadku Alfaholików?
Przeglądałem VespaCafe i Vespowanie w Krakowie i odniosłem wrażenie, że jest odrobinę komercyjne ... A chodzi o zwykłe spoty klubowe :)
Więc jak? :P
Awatar użytkownika
Mechanik
Mechanik
Posty: 846
Rejestracja: 15 maja 2013, 21:09
Lokalizacja: Kraków
[I]:
ET2 50
[II]:
GTS250
Post: 01 sierpnia 2015, 21:47
blackchart pisze:słynna lokalizacja przy Bora na BP/ Krokus jak w przypadku Alfaholików?
Przeglądałem VespaCafe i Vespowanie w Krakowie i odniosłem wrażenie, że jest odrobinę komercyjne ... A chodzi o zwykłe spoty klubowe

Cześć.
Na Bora, to się ścigacze spotykają, a ty ze swoim skutrem z pewnością masz więcej intelektu decydując się na PKwkę w Krakowie niż ta zgraja jeżdżąca na jednym kole.
Zwykle spotykamy się właśnie pod Cafe. Zrozumiesz to, jak w przyjacielskiej atmosferze będziesz chciał skorzystać z możliwości sprowadzenia części do 50tki. A PK to maszyna z duszą, o którą trzeba dbać, bo często daje o sobie znać. Jeśli wszystko u niej gra i będziesz pewny że da radę, to z pewnością skusisz się na niejedną wycieczkę (właśnie wróciliśmy z Pragi).

2015-07-25 15-23-38.JPG


Także nie wybrzydzaj tylko wpadaj pogadać. Miejsce dla ciebie się znajdzie i nikt ciebie nie będzie namawiał do niczego.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Pozdro - Oskar Shon MVP M365 Development 11/24r, 3xMCC
Forum moderator: answers.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
VBATools.pl Rozwiązania i dodatki dla Outlooka, Worda i Excela

Niemowlak
Niemowlak
Posty: 31
Rejestracja: 11 listopada 2014, 23:59
Lokalizacja: Kraków
[I]:
PK50XL 1987-93
Post: 01 sierpnia 2015, 22:10
Ok! Na pewno skorzystam :) Kiedy się spotykamy i w jakich godzinach? :)
Awatar użytkownika
Mechanik
Mechanik
Posty: 846
Rejestracja: 15 maja 2013, 21:09
Lokalizacja: Kraków
[I]:
ET2 50
[II]:
GTS250
Post: 13 sierpnia 2015, 16:55
No to po urlopie - a więc sorry za brak odpowiedzi.
W Krakowie nie spotykamy się co środę, piątek czy z zegarkiem w ręku.
Wolimy utworzyć wydarzenie, polegające na wycieczce po okolicznych pagórkach (zwykle na południe).
Wyprawy całodniowe ok 150-300km aby poznać maszynę i siebie w sytuacjach, gdzie ciężko wyciągnąć szkiełko aby to utrwalić. Czasem jedziemy większą grupą, a czasem w 2 osoby - nie ma to większego znaczenia bo liczy sie przygoda a nie ploty i populizm.

2015-07-27 10-15-52.JPG


Odwiedź Piotra, pogadaj, wypij kawę, a dowiesz się szczegółów.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Pozdro - Oskar Shon MVP M365 Development 11/24r, 3xMCC
Forum moderator: answers.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
VBATools.pl Rozwiązania i dodatki dla Outlooka, Worda i Excela
Awatar użytkownika
Mechanik
Mechanik
Posty: 846
Rejestracja: 15 maja 2013, 21:09
Lokalizacja: Kraków
[I]:
ET2 50
[II]:
GTS250
Post: 24 sierpnia 2015, 11:02
No i podobno się nie skontaktowałeś. Twoja strata. Jak znajdziesz chwilę to się nie krępuj.
Odszukałem międzyczasie post jaki kiedyś był rekomendacją klimatu VC.
Zawsze wpaść możesz i jeśli przyniesiesz ze sobą garść dobrej woli oraz szczyptę humoru, otrzymasz 10x więcej (nie będę się o tym już rozpisywał).

Salony na wielki połysk też potrzebne, ale byłoby mi przykro, jeśli takie VC zastąpiłby salon z kasą fiskalną i rzędem vesp każda pow 15k.

DSC_0372.JPG


DSC_0382.JPG


DSC_0412.JPG


Tymczasem w weekend obskoczyliśmy traskę ok 200km (czyli do ostatniej kropli w baku), którą zakończyliśmy w piekarni na gorących jeszcze drożdżówkach :P
Tak się własnie spotykamy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Pozdro - Oskar Shon MVP M365 Development 11/24r, 3xMCC
Forum moderator: answers.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
VBATools.pl Rozwiązania i dodatki dla Outlooka, Worda i Excela

Niemowlak
Niemowlak
Posty: 31
Rejestracja: 11 listopada 2014, 23:59
Lokalizacja: Kraków
[I]:
PK50XL 1987-93
Post: 25 sierpnia 2015, 23:35
Czas leci.. nie ubłaganie to fakt :) Chciałbym w najbliższym czasie Was odwiedzić ale różne obowiązki... życie ... Skontaktuję się jak bedę miał już bardziej stabilna sytuację, może tak to określę.. a przy tym, trochę mnie zaskoczyłeś długością tras...nie wiem jak moja PK z prędkością przelotową 45km/h przeżyła by taką trasę :) na zdjęciach widać ładne nowe skuterki :) ale widoki... klimat... godne pozazdroszczenia! Nie lubię się umawiać, jeżeli wiem, że nic z tego dla tego czekam na dobra okazję :)
Awatar użytkownika
Niemowlak
Niemowlak
Posty: 31
Rejestracja: 09 kwietnia 2016, 22:21
Lokalizacja: Kraków Szczyglice
[I]:
LX50 2T
[II]:
LX125/150
Post: 17 czerwca 2016, 17:45
Jutro, tj. 16.06 naszą wycieczkę zaczynamy od wzięcia udziału w akcji Motoserce w Zabierzowie. Jeśli ktoś chętny, to zapraszamy☺ Ania i Kinga

Wróć do małopolskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron