Niesamowite produkty z miejsc egzotycznych

Dowcipy czyli samo życie - coś dla rozweselenia życia

Niemowlak
Niemowlak
Posty: 39
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 22:34
Lokalizacja: Lublin
[I]:
GTS250
Post: 09 stycznia 2017, 22:17
Hej

Jako, że ostatnio mam problemy z zaśnięciem, łażę sobie np. po allegro i przeglądam ogłoszenia min. wspaniałych jednośladów made in ChRL dla zabicia czasu (tudzież dla poprawy humoru :) ).
Poniżej zamieszczam linka do produktu a'la skuter, który jest - jak to podaje sprzedający - "piękny i zarazem zadziorny".
Jak macie trochę czasu, to coś podorzucajcie - na pewno będzie się z czego pośmiać (tak jak np. z częstego wpisywania przy tego typu skuterach, że maja skrzynię biegów automatyczną i napęd wałem kardana :)

A swoją drogą Bogu dzięki, że Vespy nie są tak piękne i tak zadziorne, bo musiałbym chyba jeździć z papierową torbą na głowie (podejrzewam nawet, że gwarantuje podobny poziom bezpieczeństwa jak kaski o jakości wykonania podobnej do "zadziornego" skuterka :)
http://allegro.pl/bianci-amante-125-201 ... 72332.html

PS. Ma ktoś może pomysł, jak działa w tym "sprzęcie" przełącznik świateł krótkie/długie? (na jednym ze zdjęć) - czy może da się "zapalić" obydwa?

Reklama


Niemowlak
Niemowlak
Posty: 39
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 22:34
Lokalizacja: Lublin
[I]:
GTS250
Post: 28 stycznia 2017, 22:32
A tu mamy ... skuter o sportowym zacięciu .. i sprzedającego namawiającego do łamania prawa i zwiększania pojemności do 80 i nawet 100ccm (który niestety nie wspomina, gdzie będzie nas wtedy miał nasz ubezpieczyciel, gdybyśmy mieli wypadek:( ).

http://allegro.pl/benyco-thunder-50-cc- ... 19839.html

No, ale malowanie i odblask na wrzodziku mobilu - sport, oczywiście hamulce bębnowe z tyłu to też sport full wypas, a ta literka "R" na naklejce...

Wróć do Dowcipy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika