Playlista na imieniny

"Sex, Drugs & Rock & Roll" - czyli wszystko o czym chcielibyście napisać/przeczytać ale nie Vespie
Awatar użytkownika
Babcia po 70-tce poprosiła mnie o nagranie płyty CD z piosenkami nawiązującymi do tematyki imieninowej. Organizuje imieniny, zaprosiła pół rodziny, więc nie chcę jej zawieść. Sama oczywiście ma problem z obsłużeniem mini-wieży, a co dopiero komputera. Myślę, że największe hity już nagrałem, ale chcę was prosić o propozycje piosenek, każda mile widziana. Piosenki powinny albo nawiązywać do tematyki imienin albo być hitami lat 60-tych i 70-tych. Będę bardzo wdzięczny a każdą propozycje. Czy organizować imprezę imieninową? Wszystko zależy od tego, jakie jest podejście solenizanta do dnia jego imienin. Niektóre osoby obchodzą imieniny dosyć hucznie, inne wcale nie celebrują tego dnia, przechodząc nad nim do porządku dziennego. Warto jednak pamiętać, że każda okazja do świętowania i wspólnej zabawy jest dobra. Niekoniecznie musi być to duża impreza – jeśli chcesz obchodzić imieniny w gronie rodziny czy znajomych, wystarczy, że zorganizujesz uroczystość w domu. Wbrew pozorom, nie potrzeba do tego wystawnego jedzenia czy efektownych napojów. Równie ciekawa impreza imieninowa może być przy zamówionej pizzy czy innym jedzeniu na wynos. Najważniejsza to dobra atmosfera i wspólne spędzanie czasu. Organizując imprezę imieninową, warto jednak zaplanować ją na weekend, nawet jeśli imieniny wypadają kilka dni wcześniej lub później. Dzięki temu można bawić się bez problemu nawet do późna w nocy.
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2017, 02:39 przez Bones, łącznie zmieniany 2 razy

Reklama

Awatar użytkownika
Moja babcia to Mietka Fogga uwielbiała. [THUMBS UP SIGN]
Awatar użytkownika
2015
2015
Pochwały: 4

[I]:
Vespa 50 Special 1975-83
[II]:
LML STAR 125 2T