Życie Klubu wizje na przyszłość

Ogólne komunikaty Vespa Club Polska
Awatar użytkownika
Już raczkuje
Już raczkuje
[I]:
PX125 2011
Nie jestem żadną ze stron więc czemu mam wszystkich informować. Może osoby zainteresowane mają inny pomysł i chcą wszystko przekazać w odpowiednim czasie i miejscu aby było dla najlepiej.
Z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie aby każdy chcący dostać takową informację zapytał bespośrednio stron. Jestem święcie przekonany że od ręki ją dostanie.

Reklama

Awatar użytkownika
Pomocnik mechanika
Pomocnik mechanika
[I]:
ET2 50
[II]:
GTS250
Panowie - no to pozwolicie ze ja powiem jak było. Rozwieje to jakiekolwiek wątpliwości.

Gdy znaczna rzesza wielbicieli Lanckorońskich rajdów się integrowała, rozpoczęło się walne zebranie reprezentantów wszystkich klubów. Wszyscy wzięli się ostro do roboty ponieważ faworyt był dobrze znany. Głosowanie było jawne więc wystarczyło tylko podniesienie like'a i sprawa załatwiona.

Wbrew oczekiwaniom debaty trwały stosunkowo długo, ponieważ tylko Simon nie mógł się zdecydować - ale to młode chłopaki więc nic dziwnego że lubią poszaleć. Niektórym wydawać by się mogło iż tak poważna sprawa wymknęła się z pod kontroli, ponieważ Psztyku wraz z Billim chcieli sprawdzić czy Simon da im possać kciuka...a że wszyscy mieli w czubie, plan na jego podniesienie wydawał się być nader realny.

2018-04-13_23-59-01.JPG

Chłop z początku był nieugięty i nawet dobrze mu szło, z uporem maniaka szedł w zaparte. Niemniej jednak znacie ich dobrze, ich determinację i zawadiacki styl prowadzenia konwersacji... Po kilku głębszych chwilach okazało się że pomimo ich uniesienia nie został on prezesem. Pozostał więc jedynie niesmak w ustach.

Na pocieszenie mogę powiedzieć że w następnym rozdaniu ma on za sobą zgrany kolektyw, a więc będzie to ostra rywalizacja.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Pozdrawiam - Oskar Shon MVP Office Sys/Dev 11/18r, 3xMCC
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Rozwiązania i dodatki dla Excela, Outlooka, Worda: VBATools.pl
Poprzednia

Wróć do Komunikaty