Dzień dobry i witam !

"... podstawowe zasady higieny, to jak się wchodzi to się puka ..."

[I]:
PX80 1983-93
Witam serdecznie wszystkich Vespiarzy.

Mam na imię Łukasz i mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu. Mam 41 lat i od 2 dni podziwiam wspaniałą Vespę PXE "LUSSO" 80. Skutery są ze mną od najmłodszych lat. Najpierw Komar po dziadku z 69 r, potem Simson, potem przerwa a teraz nareszcie Vespa. W tamtym roku odwiedziłem Italię i się zakochałem, wszędzie Vespy. Zresztą nie tylko ja, mój syn również. Ale to zobaczyłem w muzeum Piaggio w Pontedera to był szok, podziw i miłość w jednym. Polecam każdemu ! Jest to pierwsze moje forum więc muszę się trochę "ogarnąć" i od razu zaznaczam, że przez jakiś więcej czasu spędzę w garażu niż przed komputerem :lol:
Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Reklama

Awatar użytkownika
2019
2019
[I]:
LX50 2T
[II]:
GTS250 ABS
[III]:
PX200E 1982-97
witaj, spędzanie większości czasu w garażu lub na pojeździe to jest słuszna koncepcja
Awatar użytkownika
Witam wszystkich klubowiczów,jutro prawdopodobnie stanę sie posiadaczem Motoroweru - Piaggio - Vespa - Velovaxu Typ silnika dwusuwowy Lakier metalic
Rok produkcji 1995 Przebieg 3050 km Pojemność silnika 50 cm³
Moc 4 KM Paliwo benzyna Stan techniczny nieuszkodzony,jutro będą oględziny i decyzja o kupnie,pozdrawiam wszystkich Waldek
Awatar użytkownika
Mechanik
Mechanik
[I]:
ET2 50
[II]:
GTS250
Kurka Kędzierzyn-Koźle no znane mi miejsce, choć z przejazdu jedynie, to warte mojej uwagi.

Sego czasu byłem na delegacji moim fiatem 125p, który musiał przepłynąć pod estakadą podczas powodzi jaka nawiedziła Kędzieżyn-Koźle 97.

Nie zapomnę jak ludzie siedzieli na dachach swoich potopionych samochodów, a ja nie widząc innej drogi powrotu zdecydowałem z funflem który mi towarzyszył, na wjechanie weń z impetem. Fakt iż mój stary kaszlak miał tyle konstrukcyjnie zaplanowanych dziur iż z powodzeniem ciężar silnika został zniwelowany masą jaka wlała się do bagażnika. Nie spuszczając z gazu słyszałem jak powoli gary zaczynają się wyłączać gdy auto unosiło się na wodzie. Co dziw, do środka nie wlało się praktycznie nic.

Cudem udało się zdryfować na drugi brzeg gdzie ostatkiem sił silnik wyciągnął samochód na drugi brzeg. Dusiłem go przez cały czas nie wierząc że plan się powiódł to też migiem się osuszył wracając do swojej pierwotnej sprawności i polecieliśmy w kierunku Krakowa. Następnego dnia widziałem w TV, że tylko czubki słupów telegraficznych oznaczały miejsca gdzie została wytyczona trasa.

Gdy go sprzedawałem (700pln) usłyszałem od nowego właściciela "kupuję go tylko dlatego że ma gaz". Po tej i innych nietuzinkowych akcjach jakie z nim przeżyłem dla mnie nie był on tylko samochodem na gaz, no ale człowiek musi iść do przodu i kolekcjonować nowe doświadczenia na wiele możliwych sposobów.

2018-10-13_14-07-42.JPG

Także pozdrawiam nowego kolegę i do zobaczenia przy najbliższej okazji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Pozdrawiam - Oskar Shon MVP Office Sys/Dev 11/20r, 3xMCC
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Rozwiązania i dodatki dla Excela, Outlooka, Worda: VBATools.pl

[I]:
PX80 1983-93
Cześć.

OShon, faktycznie w 97 r było nie wesoło i wiele się działo - powódź stulecia.
Dzięki za pozdrowienia i fotkę, teraz już wiem, że biały kask będzie pasował do mojej Rosso ślicznotki.
Przy okazji zapyatam, czy w grodzie Kraka jest godny polecenia sklep z częściami, konkretnie szukam tylnego amora ze sprężyną do PX 80 e Lusso z 93r.
Pozdrawiam gorąco !
Awatar użytkownika
Mechanik
Mechanik
[I]:
ET2 50
[II]:
GTS250
W dzisiejszych czasach nic na półkach nie leży, jeśli już, to łyka stratę po niezrealizowanej transakcji.
Szukaj na aledrogo, u mechaników albo w SIPie po katalogu.

Z mechaników masz warszawskiego Robogo, który też się wystawia na portalu aukcyjnym.
Kupowałem i doszło szybko i ładnie zapakowane - dlatego też polecam, ale są z pewnością też i inni.

2019-08-04_10-54-14.JPG

Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Pozdrawiam - Oskar Shon MVP Office Sys/Dev 11/20r, 3xMCC
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Rozwiązania i dodatki dla Excela, Outlooka, Worda: VBATools.pl

Wróć do ** Powitania **