Niesamowite produkty z miejsc egzotycznych

Dowcipy czyli samo życie - coś dla rozweselenia życia

Zgłosiłem naruszenie do OLXa zobaczymy czy coś zrobią , ale słabe jest prawo w Polsce na takie przypadki do mojego warsztatu trafiają auta które nie powinny w Afryce jeździć a klienci z braku wiedzy technicznej i mitach sprzedawcy którzy im te samochody sprowadzili, zarzekają się że auto jest ok ....tylko zgubili wahacz lub jak ostatnio w volvo s60(2003 r ), 30 kilometrów od komisu otworzyła się automatyczna skrzynia i olej wyleciał .
Klient twierdził że to jego wina! dopiero po wnikliwym tłumaczeniu że to Volvo to pancerne ,że takie rzeczy dziać się nie powinny i pokazałem na podnośniku że na pokrzywiony wózek inną misę olejową, zawieszenie z jednej inne i z drugiej inne(z jednej nie od tego auta) klient postanowił dzwonić do komisu a następnie do RPK o pomoc prawną.....nie ma u nas skutecznie działającego prawa na nieuczciwych sprzedawców zwłaszcza jeśli chodzi o samochody i motocykle.....:(

Reklama

2019
2019
[I]:
ET4 125 Not Leader
[II]:
GT250 ie 60 (Euro 3) M451M
[III]:
Cosa 2 200
Ogłoszenie zniknęło :)
Ciekawe co dalej stanie się z tą Vespą...
Może trafi do cwaniaczków którzy ją wyprostują, pomalują i opchną jako "super okazję", lub - daj Boże - pójdzie "na części" - bo tak powinno być.
Niestety najgorsze jest to, że tak jak w przypadku używanych samochodów, kupujący sami uparcie chcą wierzyć w bajki o wyjątkowości i niesamowitej okazji z tytułu zakupu sprzętu w który dają się obuć :(
...... a skręcanie liczników w ściągniętych Vespach to moim zdaniem praktyka nagminna :(
Sam się na tym przejechałem :cry:

2019
2019
[I]:
ET4 125 Not Leader
[II]:
GT250 ie 60 (Euro 3) M451M
[III]:
Cosa 2 200
Teraz wrzucam ciekawostkę...???

https://allegro.pl/ogloszenie/800zl-xxl ... 7713949058

Nikt w tym ogłoszeniu nie powołuje się na Vespę, ale....

"Urzekło" mnie to, że zielony junak jest żółty :) (trochę trzeba zjechać na dół ogłoszenia), oraz jeden z kilku gratisów po prostu wbija w ziemię:

Cytat: "U NAS ZAWSZE OTRZYMASZ NAJWIĘCEJ DODATKÓW:
(wszystko za 4 599 zł)
Podkładka pod tablicę rejestracyjną
Komplet narzędzi
Powiększona dysza gaźnika - ekstra moc
Tuningowe nakrętki na wentyle"

Ach te TUNINGOWE NAKRĘTKI NA WENTYLE :lol:

Myślę że to tak jak ze słynną naklejką SPARCO, którą domorośli tunerzy przyklejali na tylną klapę w maluchu, bo podobno podnosiła moc silnika o min. 5 koni :D
Poprzednia

Wróć do Dowcipy