Poczatek...

Forum Bydgosko-Toruńsko (kujawsko-pomorskie)
Post: 08 marca 2006, 13:18
Witam,
Widzę, że dostalismy miejsce na forum WIELKIE DZIĘKI DLA MARKA!
Robiłem taki mały wywiad środowiskowy, z tego co wiem w kuj-pom jest 6 vespistów(w tym ja), ale niestety tylko 4 zainteresowanych współpracą (w tym również ja ;-) )

Rzeczywiście jakiś czas temu zrodził się pomysł powolania do zycia podklubu dzialającego na terenie naszego województwa... Nie chcemy się odłączać od VCP, ale stworzyć taką małą rodzinkę, żeby łatwiej było się spotkać i wspolnie wyruszyć na zlot, bo jak wiemy W KUPIE ZAWSZE RAŹNIEJ!

Mam już przygotowane projekty koszulek, wymyśliłem taki gadżecik, bo pomyślałem, że dzieki temu będziemy bardziej widoczni i razem nie tylko duchem! (wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt)

Proponuję o zgłaszanie swojej obecności w tym dziale, podanie swoich danych kontaktowych i napisanie na jakiej ślicznocie się poruszacie.

Pozdr.
Gracza
Post: 08 marca 2006, 15:10
Kuba vel. Gracza
z Bydgoszczy

Vespa LX 50 z kilkoma metrami przebiegu :twisted:
Vespa PK '86
Vespa PK karoseria i 2 kartony

gracza@poczta.fm
gg: 8447174
608449510
Awatar użytkownika
Posty: 24
Rejestracja: 20 lipca 2005, 23:28
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post: 10 marca 2006, 01:10
Michał vel. Michoo z Bydgoszczy!

PK 50 XL!!! (na chwile przed dlugo oczekiwanymi przerobkami)

dziadoo@yahoo.com
gg:2787168 :twisted:

no i jest!nasze kuj-pom forum 8) i niedlugo kuj-pom klub!!!bedzie dobrze...!!!
"No hill too steep, no road too rough, nowhere too far..."

www.dustover.com
Post: 31 marca 2006, 08:59
Witam
czy moze ktoś wie jak i gdzie mozna rozblokować Vespe ET2 i LX .
Mysle o okolicach kujawso pomorskiego .
Post: 05 kwietnia 2006, 16:20
Witam,
zobaczyłem nowe zdjęcie w naszej galerii i widzę, że na terenie kuj-pom ktoś porusza się na bordowej PK! Kim jest tajemniczy Krzysztof? Piszcie, czekam na Wasze opinie ! :D

Pozdr.
Gracza
Post: 05 kwietnia 2006, 20:42
Gracza wybieramy sie do Ciebie. może w maju??
Kujesz do matury???
Post: 05 kwietnia 2006, 22:47
No jasne zapraszam! 4-5 to maturka, potem pare dni wolnego i kolejne prezdmioty, a pod koniec maja ustne, ale 'w środku" miesiąca znajde czas! Jasne zparaszam!

(zakończe ambitniej)
wracam do książek,
Gracza

P.S.
Napisz proszę, jak sprawuje się LX ;)
Awatar użytkownika
Post: 06 kwietnia 2006, 07:00
Witam.
Tat tak Gracza teraz juz nalot z Pernikowa was nie ominie. Spotkanie dosc przypadkowe aczykolwiek bardzo mile. 100% vespowiczow w jednym miejscu, a moze sie myle?
http://www.vespaclub.org.pl/forum/profi ... file&u=107

Pozdrawiam
Kris
Awatar użytkownika
Posty: 24
Rejestracja: 20 lipca 2005, 23:28
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post: 06 kwietnia 2006, 12:01
no to w pytke :D nawet liczne jest nasze grono!!!wbijajcie do Bydzi wbijajcie!!!czekamy intensywnie :D no i jakis wypad jest konieczny do zrobienia!!!ja w maju matur nie mam ale w czerwcu ultrarzeznicka sesje (6 egzaminow!!!) wiec tymczasem damy rade :D
"No hill too steep, no road too rough, nowhere too far..."

www.dustover.com
Post: 06 kwietnia 2006, 16:53
Wspaniale, wspaniale, mowiłem, ze się jeszcze iedyś obudzi kuj-pom :D

Bardzo sie ciesze na torunskie pierniki, z mama bardzo je lubimy ;-D

Napisz coś o Twojej PK, bo chce wiedzieć czy starsza jest od mojej, choc chyba jest to PK/XL 2...

Pozdr.
Gracza
Awatar użytkownika
Post: 11 kwietnia 2006, 20:44
Gracza pisze:Napisz coś o Twojej PK, bo chce wiedzieć czy starsza jest od mojej, choc chyba jest to PK/XL 2...

Pozdr.
Gracza


Gracza jestes tuz przed matura a pamiec masz tak krotka:)
PK50XL z 93 roku kupiona w lipcu zeszlego roku. Trzeba jej wyregulowac kilka rzeczy w gazniku, czasem slizga sie starter, gdy silnik jest rozgrzany. Poza tym nie sprawia problemow.
Do jesieni 2005 byla to jedyna vespa w Toronto.
Procz PK mam jeszcze bardzo wygodna i niezawodna Habanke, czyli 2x wiecej mozliwosci do wyboru. W sprawie malych napraw w vespie pisales kiedys ze masz dobrego mechanika- jesli moglbym prosic o kontakt do niego byloby super.
Pozdrawiam i mam nadzieje ze spotkanie vesp z kujwsko-pomorskiego wrotce sie zisci.
Kris
Oto obrazki

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Post: 12 kwietnia 2006, 18:10
Możliwe, że już mówiłeś dokładnie na czym jeździsz, ale zgonie to na przedmaturalny stres ;-D
Fajna, fajna maszynka, bardzo się cieszę, że nie jest starsza od mojej ;-D
Faktycznie mam namiar na gościa, który troche na Vespach się zna, zobaczę czy namiary, które posiadam są nadal aktualne i szybko dam Ci znać!

Mam nadzieję, że szybko się wszyscy spotakmy,
Pozdrawiam!
Gracza
Post: 14 kwietnia 2006, 10:12
O tak!
Sezon rozpoczęty... Pierwsze kilometry na nowym LX'ie za sobą!
A najlepsze jest to, że wszyscy się ogladają. Każda panna moja ;) nawet jak będę w kasku, bo nikt się nie oprze takiej Vespince!

Hej, Hej,
stanowczo za cicho jest w tym dziale!
ZAPLANUJMY COS!

Pozdr.
Gracza

Wróć do kujawsko-pomorskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron