Spotkanie drugie!

Forum Bydgosko-Toruńsko (kujawsko-pomorskie)
Post: 11 maja 2006, 20:24
Witam wszystkich z naszego regiony i nie tylko!

Pogoda wyśmienita i mam nadzieję, że Vespy w podobnej kondycji!
Nie możemy czasu marnować i trzeba się umówić na kolejne regionalne spotkanie! Czekam na propozycje z Torunia i potem uzgodnimy szczegóły!

Piszcie, piszcie!

Pozdr.
Gracza
Awatar użytkownika
Posty: 24
Rejestracja: 20 lipca 2005, 23:28
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post: 11 maja 2006, 22:20
heja!
moja Lalunia juz gotowa-smiga ze az milo :) a jak slodko burczy.... :)))
tym razem proponuje albo wypad bezposrednio do torunia-albo was Krzyzaki Szanowne (tylko bez obrazy prosze) :))) do nas! :) trzeba sie pokazac grupa w obu miastach-niech wiedza co to Vespa!!!pozdr

ps.a ja dzisiaj w godzinach szczytu i przy totalnie zapchanej Bydgoszczy ani razu nie stalem w korku-kocham to!!! :D:D:D
"No hill too steep, no road too rough, nowhere too far..."

www.dustover.com
Post: 19 maja 2006, 09:42
Nasze kolejne spotkanie proponuję zrobić 27.05. Jest do tej daty jeszcze sporo czasu i każdy zdąży tak ułożyć plan, żeby na zlocie się pojawić! (przynajmniej mam taką nadzieję... :twisted: ) Tak jak Michoo wspomniał, dobry pomysł to spotakć się w Toruniu albo w Bydgoszczy. Jeśli miałoby to być w naszym mieście, może udałoby mi się ściągnąć gazetę, zawsze dobra reklama dla Vespy!

Napiszcie co myślicie i podajcie swoje propozycje! Czy każdemu pasuje proponowana przeze mnie data ??

Pozdrawiam,
Gracza

P.S.
Zrobiony już kolejny projekt na gadget, który będzie nas wyróżniał, ten Wam się spodoba! :D ale to już na spotkaniach live!
Post: 20 maja 2006, 15:19
Hej Gracza!
Nam ten termin spotkania odpowiada,możemy sie wybrać do Bydgoszczy , lub spotkać w Toruniu , nie stanowi to różnicy. Dostosujemy sie do większości. Jedyne ograniczenie to to że Violetta kończy zajęcia o 11.45 Ale zaraz po zajęciach możemy wyruszyć na spotkanie. A z tej przyczyny może lepiej będzie w Toruniu.
Podjedziemy grupką na starówkę , pokazać Vespy Kopernikowi... i wszystkim Toruńczykom , siądziemy chwile w odródku, A potem możemy sie razem bujnąć gdzieś za miasto na wspólna przejażdzkę np. do Piwnic do obserwatorium lub gdzieś indziej, to jeszcze można wspólnie zadecydować i ustalić
Pozdrawiamy i pozostajemy w kontakcie.
Hej Tomek i Viola
Kontaktowaliśmy sie z Krzysztofem i dla niego ten termin tez jest ok.
Post: 21 maja 2006, 12:00
Witam,
super, że termin pasuje!
Dla mnie nie ma problemu, żeby dojechać do Trounia, ale uruchomiłem całą akcję z gazetą i prawdopodobnie będzie można tak zrobic, żebyśmy się w niej pojawili, ale wraunek jest taki, ze spotkanie odbędzie się w Bydgoszczy. Tutaj czeka nas też wiele atrakcji, a także domoewj roboty rogaliki mojej mamy!

Czekam na jakieś info.! moglibyśmy się spotkać ok 14 na pargingu GALERII POMORSKIEJ przy ulicy Fordońskiej! (taka moja propozycja!)

Pozdr.
Gracza
Post: 21 maja 2006, 15:09
Wszystko pasuje, godzina ,miejsce spotkania,My z Violką potwierdzamy przybycie . postaramy sie byc przed 14 przy galerii.
Dryndniemy do Krzyśka i wyruszyma razem.
Zamówcie tylko tam nad Bydgoszcza pogode słoneczna.
Do spotkania
Viola i Tomek
Post: 25 maja 2006, 11:14
Witam,
szczerze mówiąc nie moge doczekać się jz soboty, bo zapowiada sie fajna przygoda!
Moja propozycja:

ok. 14 - spotykamy się na parkingu przed GALERIĄ POMORSKĄ przy ul. Fordońskiej (kazdy kto jechał z Torunia do Bydgoszczy bez problemu tam trafi ;) )

15 - jedziemy na Stary Rynek, tutaj postawimy ładnie nasze ślicznoty, usiądziemy na ławeczkach i będziemy patrzyli na zafascynowane twarze przechodniów, którzy będą zauroczeni naszymi Vespami, tutaj też przyjdzie reporter z GAZETY POMORSKIEJ, zrobi zdjęcie, a na poniedziałek jestem umówiony na mały wywiadzik w sprawie naszego spotkania.

godziny po 15 - pojeździmy trochę ulicami miasta, potem zapraszam do mnie na rogaliki mojej mamy i coś do picia, w zależności od pogody i chęci, albo gdzieś jeszcze pojedziemy, albo się rozjedziemy

Do zobaczenia w sobotę,
Pozdr.
Gracza
Awatar użytkownika
Posty: 24
Rejestracja: 20 lipca 2005, 23:28
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post: 25 maja 2006, 23:08
jak dla mnie bomba!a te rogaliki to juz w ogole extra sprawa :D szkoda tylko ze slicznota sie porysowala podczas ostatniego wypadku...ale nadal sliczna jest wiec spoko!no i mam nadzieje ze sie odchoruje do soboty!pozdr
"No hill too steep, no road too rough, nowhere too far..."

www.dustover.com
Post: 26 maja 2006, 14:50
Witam
Spotkanie w Bydgoszczy aktualne. Ze strony Torunia nadjadą Viola i Chudzio . czy Wyjedzie Ewa i Krzysztof ... ???????????
Mysle ,że pogoda bedzie OK . Przy deszczu Nie wyruszamy!
Sprzet juz mam gotowy .
Pozdrawiamy
Post: 28 maja 2006, 13:27
no i już po...

Może pogoda nie dopisała, ale za to (w większości) ludzi i maszyny się sprawdziły. Michoo ma wytłumaczenie, rzeczywiscie, jego PK nie odpaliła, bo sam próbowałem wziąc ją na pych...!

Mam nadzieję, że wszystkim sie podobało i wszyscy szcześliwie dotarli do domów. Trzeba zacząc myślec o czyms kolejnym póki nie rozjedziemy się w jakies bardziej słoneczne cześci naszego globu.

Zapraszam do oglądania zdjęć w galerii i życze udanego weekendu (a w sumie jego końcówki ;) )

Pozdr.
Gracza

P.S.
Uruchamiam temat: SPOTKANIE TRZECIE!

Wróć do kujawsko-pomorskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron