Spotaknie trzecie!

Forum Bydgosko-Toruńsko (kujawsko-pomorskie)
Myślę, że dobrze czujemy się w swoim towarzystwie i sprawiamy wielką radochę ludziom, którzy mogą podziwiać nasze Vespy, dlatego trzeba się znowu spotkać!

Byliście w Bydgoszczy, dla rewanżu możemy pojawić sie w Toruniu... dla mnie to nie problem!

Piszcie kiedy i gdzie możemy razem pojeździć!
Czekam na propozycje!

Pozdr.
Gracza

Reklama

Hej
Tutaj Viola.
Rzeczywiscie nasze spotkanka (choc w malym jeszcze ciagle gronie) są sympatyczne i nalezy to kontynuowac. Ja jednak od 5 do 19 czerwca mam sesje i to tak naszpikowana ze praktycznie co 2-3 dni exam . Musze przysiasc i to najlepiej juz zaraz co by potem kampani wrzesniowej uniknąc. Więc do tego czsu niestety nawet gdy bedzie sie coś dzialo ja nie zgłaszam swojego udziału. Ale po 19 jak najbardziej . Nie wiem jak tam inni niech się odezwa jak u nich z czasem i terminami.
Ja myślę ze nastepne spotkanie na torunskim Starym Rynku pod Kopcem. Niech Torunianie tez sobie oczy naciesza pięknym widokiem naszych ślicznotek!
Pozdrawiamy wszystkich
Odzywajcie sie.
Awatar użytkownika
Niemowlak
Niemowlak
Jako juz nie Bydgoszczanin chodź z korzeniami nie powinienem narzucać terminu, lecz mam zamiar odwiedzić rodzinne strony. Wybieram się na tygodniowy urlop i mam zamiar pokazać się moją Slicznotka na Bydgoskich ulicach. Gdybyscie chcieli cos zmontowac to sie pisze. Ja bede w Bydzi od najblizszej soboty.

Pozdrawiam :wink:
Vespa ET4 125
Awatar użytkownika
Niemowlak
Niemowlak
No i gdyby co dzwonic 600937618 :wink:
Vespa ET4 125
Witam,

Jako jedyny aktualnie jeżdżący bydgoski Vespowicz powitam Cię z otwartymi 'rencami'! W sobotę akurat mam jakieś rodzinne wyjście, ale w niedziele,jeśli będzie Tobie pasowało możemy pokazać ludziom co dobre i razem pośmigać. Zaznaczam, że moja v-max przy dobrej drodze i wietrze to 50 km/h ale to przecież chodzi o frajdę! Możemy przyjechać też do mnie, zobaczysz różniesprawną PK i mój brudny pokój ;)

Jeśli Tobie to pasuje to napisz co i jak. Ja juz po maturze wiec mam dużo czasu! Moj kom. 608449510 gg: 8447174

Pozdr.
Gracza
Awatar użytkownika
Niemowlak
Niemowlak
o.k. odezwę się :wink:
Vespa ET4 125
Hej,
dopiero dzisiaj (po tygodniu!) ochłonęłam po naszej wyprawie do zaprzyjaznionej :D Bydgoszczy. Mój samotny powrót nie był już tak fajny jak deszczowa droga na mini-zlocik. Gracza - rogaliki mamy były boskie. Kris - to dzieki Tobie moge teraz śmigać legalnie 8) po ulicach kuj-pom i nie tylko, WIELKIE DZIEKI! Pozdrawiam wszystkich cieplutko.
Ewa
PS toruniacy, jak macie ochote na jakies krótkie wspólne przejażdżki to jestem chętna, Violka musisz co jakiś czas złapać oddech w tej sesji :)
Ewa, polemizowałbym z tym legalnie.... :lol:

Pozdr.
Gracza

Wróć do kujawsko-pomorskie