--- REGULAMIN FORUM VESPA CLUB POLSKA ---

Ogólne komunikaty Vespa Club Polska
Awatar użytkownika
Site Admin
Posty: 17
Rejestracja: 25 października 2004, 15:13
Lokalizacja: Wa-Wa
Post: 02 czerwca 2011, 08:10
Witamy na forum Vespa Club Polska (VCP) – forum posiadaczy i miłośników skuterów Vespa. Cieszymy się, że nas znalazłeś i mamy nadzieję, że tutaj zostaniesz.

1. Musisz posiadać skuter marki Piaggio Vespa, Viatka, ACMA, Bajaj, Douglas, Hoffman, Osa, Ape, LML lub być sympatykiem tego modelu. Traktujesz swój pojazd wyłącznie, jako środek transportu – to nie jest miejsce dla Ciebie.
2. Zapoznaj się z historią Vespy. VESPA TO HISTORIA I LEGENDA - TEJ MARCE NALEŻY SIĘ SZACUNEK.
3. Uszanuj nasz dobry zwyczaj i daj się poznać - po zalogowaniu przedstaw się nam w dziale „Powitania” – napisz skąd jesteś i jaka jest historia Twojego skutera.
4. Zanim zadasz pytanie upewnij się, że już wcześniej nie padła na nie odpowiedź. Pamiętaj – możemy Ci pomóc, ale jeżeli chcesz wymagać – skontaktuj się z najbliższym serwisem lub sprzedawcą.
5. Umieszczaj odpowiednie posty w odpowiednich działach, zgodnie z ich tematyką.
6. Masz innowacyjny pomysł dot. zmian w Klubie lub na stronie VCP (w tym na forum) – przedstaw go wraz z planem realizacji oraz osobami, które będą go realizować.
7. Logo VCP oraz wzory winietek są zastrzeżone i możesz je wykorzystywać wyłącznie po akceptacji Zarządu VCP.
8. Zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniach lokalnych i zlotach. Jeżeli w Twoim mieście do tej pory nie ma spotkań lokalnych, to spróbuj je zorganizować. Jeżeli potrzebujesz wsparcia zwróć się do Zarządu VCP.
9. Na forum obowiązują zasady kultury i netykiety. Za ich nieprzestrzeganie grożą sankcje z usunięciem konta włącznie.
10. Jeżeli inny użytkownik tendencyjnie Cię obraża i/lub gnębi zgłoś ten fakt administratorowi lub moderatorom
11. Jeśli chcesz traktować forum, jako miejsce zamieszczania ogłoszeń i zarabiać na sprzedaży części lub całych skuterów, zostaniesz zablokowany a Twoje posty zostaną usunięte.
12. Osoby o wyjątkowo niskiej częstotliwości odwiedzin, zostaną automatycznie usunięte z listy użytkowników – po zarejestrowaniu napiszesz mniej niż 2 posty w ciągu miesiąca lub napiszesz mniej niż 10 postów w ciągu roku.

Jeśli zgadasz się z w/w zasady to zapraszamy na forum Vespa Club Polska, w przeciwnym razie prosimy o niezakładanie konta.

Reklama

Wróć do Komunikaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika