podziękujmy organizatorom :)

Czyli wszystkie informacje o imprezach Vespowych w kraju jak i zagranicą
Awatar użytkownika
2017
2017
[I]:
PX80 1983-93
osobny post do podziękowań :)

...więc jaaaaa
cóż każdy zlot mnie cieszy. Nie myślę o problemach osobistych tylko jestem z Wami. Super się bawiłam, dziękuję bardzo organizatorom za zajebiste przygotowanie zlotu.
Cipiór przede wszystkim dla Ciebie :* ogromne wielkie DZIĘKUJĘ, że kolejny zlot się odbył!
Sebastien i Tomek K. dzięki również za pomoc w organizacji. Karaoke wspaniały pomysł, zwłaszcza jak już % uderzają :D Dziękuję również zAgatce i Dzidkowi za pomoc w śpiewie (do następnego zlotu poćwiczę ale piosenkarki to ze mnie nie będzie) Dzidek dzięki za pomoc w odpaleniu PXa na golasa :D (nie patrzyłam ! ) i Tomkowi za pomoc w jej podniesieniu z piachu pod domkiem również tylko w butach i czapce :P (również nie patrzyłam) Wicia dawno się tak nie wytańczyłam :) Alojz dziękuję za warsztaty :) Niby 4 dni a nie udało się z każdym pogadać ale wszystkim razem i każdemu z osobna dziękuję za byliście. Bez Was by tego nie było :*
Obrazek

Reklama

Awatar użytkownika
2017
2017
Pochwały: 13

[I]:
Vespa 150 1960-62
[II]:
Vespa 150GL 1962-65
[III]:
P80X 1981-83
OK jak już sobie tak kadzimy :):)
chciałem podziękować matce opaczności, że i tym razem nic się poważnego nie wydażyło poza 2 niegroźnymi glebami ... i obciachem, który nam zrobiła jedna z osób przyjezdnych na zlot uważam, że wszystko udało się poprawnie..
A teraz na poważnie wielkie podziękowanie dla Sebastiana i Tomka oraz Dzidka ze naprawdę kupę roboty jaką odwalili. Tomek jesteś naprawdę wielki i cholernie pomocny jako dobry duch organizatora....

A na koniec to tak naprawdę atmosferę i klimat zlotu tworzycie Wy sami... a my jako organizatorzy próbujemy ukierunkować zabawę :):)

dzięki matce naturze dachy nie przeciekały :):):) ...

mam nadzięję, że za rok też będzie miło i fajnie :):):)
pzdr!
"... - .... - .... - .... . ....!!!" ;)

Wróć do Zloty Vespowe