Niesamowite produkty z miejsc egzotycznych

Dowcipy czyli samo życie - coś dla rozweselenia życia

2017
2017
[I]:
ET4 125 Not Leader
[II]:
GT250 ie 60 (Euro 3) M451M
Poniże link do perełki "a'la Vespa".

http://allegro.pl/skuter-a-la-vespa-50c ... ml#thumb/2

Choć gość skłamał w ogłoszeniu że "niemiecki" - potem sam się przyznał, że chiński .... ale następnie zreflektował się, że do Niemiec został przesłany przez producenta z Chin :)

Potworek jest straszny. Najbardziej odrzucają mnie "kierunki" typu "plastiki chałupnicze do WSK" przełożone przez pokryte "chińskim niklem" otwory we wrzodziku pojazdu.
Przód odrzuca w podobnym stopniu, ale w trakcie przeglądania zdjęć największe wrażenie wywarła na mnie poduszka w kufrze. ...... o ja pi....olę, lepszy design był nawet w siedzeniach Ikarusa, którym nad ranem dojeżdżałem do szkoły, żeby zacząć edukację od 7 rano... :?
Całość miały chyba poprawić lusterka a'la ET2/4, ale z takim kompletem po prostu "nie wyjszło"
.... a o "legendarnej solidności firmy Benzshou" nigdy nie słyszałem :)

Reklama

Awatar użytkownika
2016
2016
Pochwały: 4

[I]:
Świeca zapachowa o zapachu dwusuwa:
http://hiconsumption.com/2015/12/two-stroke-smoke-candle-by-flying-tiger-motorcycles/

Prosz.
Just because I don't care doesn't mean I don't understand...
Awatar użytkownika
Już raczkuje
Już raczkuje
[I]:
PX125 2012-
[II]:
Vespa 50,50L,50R 1966-82
[III]:
GTS300 ie Super 2012
dla wyjątkowych fanatyków
Na dość kontrowersyjny lecz dobry pomysł ktoś wpadł, skoro jest produkt musi być popyt.

2017
2017
[I]:
ET4 125 Not Leader
[II]:
Ja bym sobie taką kupił do garażu, albo zapalał przy bilardzie :)

2017
2017
[I]:
ET4 125 Not Leader
[II]:
O tym panu już kiedyś pisałem, ale o "tuning retro jak vespa" - już nie.

http://allegro.pl/barton-primo-50-lub-1 ... ml#thumb/8

Czegóż też ten sprzęt nie posiada; gumy na podłodze a'la GTS, przednie kierunkowskazy - również, tłumik - a'la ET (ale tylko na drugim zdjęciu, na piątym już jest bezkształtna chińska rura w obejmach - ciekawostka :) ), nawet zegary miały być podobne do ET-ki ... ale nie wyjszły.

Można się tak rozpisywać, ale moją uwagę zwrócił wrzodzik tego wehikułu... otóż jest on jedyny w swoim rodzaju (w chinolach bywały już atrapy przednie podobne nawet do Lancii...), a tu niespodzianka. To "coś" na przodzie jest do niczego nie podobne.... i za to szacun dla producenta, bo dał coś od siebie (choć mi osobiście znaczek na wrzodziku pojazdu kojarzy się ze śladem protektora na przejechanym krowim placku, co dedukując dalej sprowadza się do tego iż finalnie producent daje "znaki ostrzegawcze" dla kupujących).

Warto również wczytać się w treść ogłoszenia, a dokładnie w propozycje niezgodne z prawem obowiązującym w naszym kraju.
Otóż pan właściciel tego znamienitego salonu pojazdów dobrych i ładnych inaczej, składa propozycje mające znamiona jawnego łamania prawa. Oferuje zwiększenie pojemności; z 50 na 80, czy ze 125 na 150.
Nie informuje oczywiście, że nasz ubezpieczyciel w razie "zdarzenia drogowego" z udziałem naszego rumaka zrobionego z wyrzuconych do śmietnika butelek PET, będzie miał nas w tej części ciała, która traci już szlachetną nazwę "pleców".
Zdaje się, że pan sprzedawca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to co proponuje nie jest legalne, ponieważ pisze np.: "Wizualnie silnik 80cc jest bardzo podoby do 50-ki (różnica nie widoczna dla oka)", czy jeszcze lepiej: "Wizualnie silnik 100cc jest bardzo podoby do 50-ki (różnica nie widoczna dla oka)", czy finalnie: "Wizualnie silnik 150cc jest bardzo podoby do 125-ki (różnica nie widoczna dla oka)" - z tego ostatniego mozna wysnuć prosty wniosek, ze przecież można swojemu dziecku kupić 50ccm, które będzie miało 150 ccm - myślę, że ten sprytny pan i na to ma niezawodny patent.

Z extrasów możemy tez dostać dodatki "super luksusowe", których cena niewiele odbiega od ceny PRAWDZIWEGO lusterka do naszych vesp. Mnie np. powaliła opcja: "lusterka z głośnikami , radiem i odtwarzaczem MP3 z montażem +145zł" .......... o ja pie...lę, za tyle to nawet blokady na tarcze hamulcową nie da się kupić.

Na całość brak słów, ale może znajdzie się jakiś prawnik, który położy kres tej jakże barwnej działalności, ponieważ nadchodzi niestety sezon komunii :(
Poprzednia

Wróć do Dowcipy