Kupię tylny bagażnik do Et-ki

Sprzedam, kupie, zamienię, oddam i itp
HANDLARZOM MÓWIMY STANOWCZE I ZDECYDOWANE NIE!
(wszelkie konta/posty handlarskie będą usuwane)
Awatar użytkownika
2015
2015
[I]:
ET4 125/150 Leader
Witajcie,

Rozglądam się za używanym bagażnikiem w dobrym stanie do mojej et4. Może komuś zalega na stanie i chciałby się pozbyć? Widziałem wiele et-ek z wielkimi kwadratowymi bagażnikami, które gryzą się z jej linią. Przykładowy bagażnik, który mi się podoba pokazuję na zdjęciu poniżej.

Pozdrawiam!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Give your life a little Vespa!

Reklama

Awatar użytkownika
Pomocnik mechanika
Pomocnik mechanika
[I]:
ET2 50
[II]:
GTS250
Gryzą nie gryzą.
ET jednak ma swojego typu bagażniki, aluminiowe bazujące na odlewie kartera, felg i klamek oraz inne lusterka również z tym nawiązaniem (choć bywają też jednolicie czarne). Atutem jest że nie rdzewieje i nie stuka na wybojach, a słabością że pęka przy stawaniu na jednym kole. :P

Ty chyba chcesz zmienić model pozostawiając jedynie poczciwą budę ET. Oczywiście rzecz gustu.

2013-05-05 09-39-36.JPG

Ważne abyś potem nią jeździł, a nie tylko przekładał to, co jest atutem w innych modelach.
Na twoim obrazku manety i lustra to jakich Chinatown - może przemyśl czy brać to wszystko za wzór.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Pozdrawiam - Oskar Shon MVP Office Sys/Dev 11/17r, 3xMCC
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
dz IT Veracomp SA, Projekt autorski dodatki Office: VBATools.pl
Awatar użytkownika
2015
2015
[I]:
ET4 125/150 Leader
Chciałem tylko bagażnik. Hehe, nawet nie zwróciłem uwagi na te lusterka :) Btw. zdjęcie o dziwo z SIPa :)
Jedyne co mam zmienione w moim modelu to lusterka na okrągłe od LX'a. To bardzo popularny zabieg u właścicieli et-ek bo faktycznie wygląda fajnie. Wszystkie inne akcesoria mam oryginalne. Myślałem o bagażniku w chromie aby nadać jej bardziej retro klimatu. Zawsze podobały mi się te bagażniki, dodają też elegancji. Aktualnie mam właśnie standard z kuferkiem. W razie potrzeb i gustu mogę zawsze zamontować jedno albo drugie :) Ale aż tak nie jestem nakręcony aby kupować nówkę za prawie 400zł.
Give your life a little Vespa!

Wróć do Lokalna giełda