2019 Szczawnica

Forum vespiarzy z Małopolski
Awatar użytkownika
Mechanik
Mechanik
[I]:
ET2 50
[II]:
GTS250
Dziś mi pykło niecałe 300 km (2x40+200 od Krzyśka i Sławka). Pogoda wspaniała, z rana od 24c umiarkowanie i przyjemnie (i o 9:00 nikogo na ulicach Krakowa i Zakopianki), przez 28c słonecznie (widoku przepiękne), przez 17c deszczowo (tak mieliśmy małe oberwanie chmury, ale kontrolowaliśmy sytuacje w 100%) i z powrotem 24c aby wszystko wyschło na pieprz. Wszystkiego po trochu, jak to w górach. Wiem że macie już dość zdjęć drogi, a więc powiem wam że było jak zwykle.... super.

Szczawnica bajkowa, choć tłoczna z lekka - w sumie wakacje, a to miejsce zdrojowe. Czuć klimat trzymających się za rękę, beztrosko wypatrujących pamiątek z pobytu.

2019-08-04_11-52-50.JPG

To iż trasa wyssała z nas wszelkie minerały zrobiliśmy napad na góralski szynk (ja na pyszne placki z gulaszem). Potem aby się przyjęło i dobrze strawiło zrobiliśmy wycieczkę nad dopływ Dunajca, a na deser puchar wybornych lodów, w otoczeniu sanatoryjnych wód mineralnych.

2019-08-04_15-24-48.JPG

Wycieczka nad szeroką wodę w drodze powrotnej, a potem klimatyczna włoska pizza i aromatyczna kawka zaserwowana u Moniki i Sławka.

No lepszego zakończenia dnia nie można było sobie wymarzyć.

2019-08-04_17-43-58.JPG

Dzięki za następne wspomnienia.
Co robimy za tydzień?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Pozdrawiam - Oskar Shon MVP Office Sys/Dev 11/20r, 3xMCC
Forum moderator: Outlook.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
Rozwiązania i dodatki dla Excela, Outlooka, Worda: VBATools.pl

Reklama

Wróć do małopolskie