Kupię wysoką szybę i gmole boczne kompletne

Sprzedam, kupie, zamienię, oddam i itp
HANDLARZOM MÓWIMY STANOWCZE I ZDECYDOWANE NIE!
(wszelkie konta/posty handlarskie będą usuwane)

[I]:
GTS125 4T
Jak w tytule, szukam wysokiej szyby z odzysku do gtsa 2018, bo ceny nowej są nieco szokujące. Nieistotne czy jasna czy ciemna, aby była i jeszcze żeby było przez nią coś widać.
Kupię również boczne gmole kompletne - chrom tylko i wyłącznie. :mrgreen:

Reklama

Awatar użytkownika
2019
2019
[I]:
LX50 2T
[II]:
GTS250 ABS
[III]:
PX200E 1982-97
Trudna sprawa, jak ktoś już ma szybę to się jej raczej nie pozbywa. Możesz kupić jakąś pewnie uszkodzoną i naprawić, słyszałem o takich historiach w klubie. Z gmolami podobnie. Jak już założysz to jeżdzisz do końca. A jak skasujesz pojazd to gmole się już do niczego nie nadają.

Reasumując, poszukaj zamiennika np. sklep SIP. Są tańsze od orginałek ale dają radę. Poszukiwanie używki może zająć kilka lat.

[I]:
GTS125 4T
Jest to mozolny proces poszukiwania i pojawia się i szyby i gmole ale głównie do primavery czy innych mniejszych modeli..

https://m.olx.pl/oferta/szyba-wysoka-pi ... bserved_ad

Tutaj np szybka jest o.. I za mniej niż 30% wyjściowej ceny.
Myślę raczej tym tokiem że nie pochodziły by one z odpukać kraksy z której nikt nie wyszedł cało i maszyna skasowana tylko niektóre persony ściągają maszyny doposażone i np mechanicznie niesprawne i jest rozparcelowują.

W tym miejscu zadam pytanie odnośnie tej szyby z ogłoszenia powyżej w linku.
Czy stelaż/mocowanie oryginalnej szyby wysokiej jest takie same dla wszystkich nowszych Vesp?

Tak zapytam bo tutaj sprzedawca w opisie podaje jako kompatybilne do wielu modeli.. Co by oznaczało że ta powyżej pasuje też do gtsa? Proszę się nie znęcać. Treści ogłoszeń z używanymi podzespołami do tych sprzętów są bardzo niejasne mam wrażenie że sami sprzedający nierzadko nie wiedzą skąd to odkręcili ;)

https://m.olx.pl/oferta/stelaz-szyby-wy ... EhUr1.html

Wróć do Lokalna giełda