Pierwsze spotkanie!

Forum Bydgosko-Toruńsko (kujawsko-pomorskie)
Witam,
Choc jeszcze do maja troche czasu, a chyba dopiero wtedy uda Nam sie spotakc, to mozemy juz zaczac myslec nad jakims wypadzikiem, zeby mozna sie troche lepiej poznac!

Oczywiscie z Michem zapraszamy do Bydgoszczy, ale tutaj absolutnie nie ma warunkow do tego, zeby jazda sie delektowac... Moze takie miejsce jak Ostromecko przypadnie nam do gustu ??

POMYŹLCIE I TUTAJ SIE WPISUJCIE!

Pozdr.
Gracza

Reklama

Awatar użytkownika
moja propozycja to wspolny wypad nad Zalew Koronowski-np.Samociążek badz Pieczyska i zwiedzanie Koronowa!!!to sa moje ukochane okolice i jak dla mnie to mozemy tam brykac co tydzien :D a tak serio to naprawde mysle ze warto!!!
"No hill too steep, no road too rough, nowhere too far..."

www.dustover.com
Fakt, można obstawić ryneczek w Koronowie! Niezły pomysł...

Jescze można pokazac się w Tucholi!! Lubie bardzo to miasteczko! Co roku z okazji DNI BOROW TUCHOLSKICH organizowany jest zlot pojazdów zabytkowych, można się wybrać na tę imprezę!!

A jakieś propozycje od ludzi z miasta Kopernika??

Pozdr.
Gracza

P.S.
Michoo co z tym projektem ?
Panowie, Panowie,
Słonce swieci, pogoda wspaniala a tu pusto!

Nie ma co! Kiedy i gdzie?? Proponuję weekend 6-7 maja ! Jesli odpowiada piszcie i mowcie gdzie jezdzimy !!!

Pozdr.
Gracza

TRZEBA JEZDZIC WSPOLNIE I MARKE PROMOWAC !!
Przepraszam....

Panie i Panowie!!! :twisted:
:lol: Hallo hallo tu grupa Toruńska .sredniozaawansowana!
My proponujemy Skłudzewo między Bydgoszcza a Toruniem. Przy trasie numer 80.
Miejsce fajne bylismy 2 lata temu na zlocie rowerowym. Osrodek plastyczny +mały dworek miejsce do grilla mozna usiąśc i pogadac.
Piekny park i widoki na miejscu.
Pozdrawiamy 6 lub 7 maja wstepnie nam pasuje ale lepiej 7 maja.

Drugim ciekawym miejscem jest Zamek Bierzgłowski . Też między Toruniem a Byd. Pokrzyżacka forteca komtura . Ośrodek rekolekcyjny. Ładna droga i ciekawe miejsce. Droga nr.546
Skłudzewo... nawet o tym nie słyszałem, ale wierze na słowo!

Ja się na to pisze! Odpowiada mi również 07.05 (niedziela) !

To jak, zapisujemy w kalendarzach ??

Pozdr.
Gracza
[/b]
Awatar użytkownika
7 maja dl amnie tez spoko!
oby tylko Slicznota byla na tenczas gotowa :)
miloby bylo w koncu sie spotkac i...poznac!!! :D pozdr

www.dustover.com
wersja gotowa do druku....

PIERWSZE SPOTKANIE VESPOWICZÓW Z KUJAW I POMORZA ODBĘDZIE SIĘ DNIA 7. MAJA W MIEJSCOWOSCI SKŁUDZEWO!
WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY!
ABY OTRZYMAĆ WIECEJ INFORMACJI PROSZĘ PISAC NA FORUM ALBO NA PRIV.

DO ZOBACZENIA!

Pozdr.
Gracza
Witam kujawsko-pomorskich veapiarskich forumowiczow :) To ja Ewa vel Ewiak. Nie ujawniałam się bo jeszcze nie mam zbyt wielu Vespiarskich doświadczeń.
Chetnie bym do Was dolaczyla w niedziele ale niestety poruszam sie jeszcze po Piernikowie nielegalnie i troche boje sie wypuszczac poza moje osiedle. Mam troche papierkowych klopotow. Mam nadzieje ze szybko sie z nimi uporam i pojawie sie na kolejnym spotkaniu.

pozdrawiam serdecznie Ewiak

a moja maszynka to: Vespa PK50XL toczka w toczke tak jak Krisa :) tylko bez plexi no i ciut starsza 1991 :)
Fantastycznie,
bardzo się cieszę, że jednak zdecydowałaś się napisać i dowiedzieliśmy się o Twoim istnieniu!

Pomyśl jeszcze i wykombinuj coś, żeby dotrzeć na spotkanie! Grupy skuterków nie zatrzymają, a jak chcesz tablice się załatwi ;-) Ale nie moge do złego namawiać :D
Jakby co pisz, dzwoń w miarę możliwości pomogę!

No a reszta osób z kuj-pom lekko przysypia i głosu nie zabiera... ;/
Teraz wracam do maturalnych ksiązek!

Pozdr.
Gracza
cześć
Wstepnie dzwoniłem do osób które opiekuja sie Fundacja lepszego świata w Skłudzewie . i sprawa naszego spotkania wygląda nastepujaco.
jest to ośrodek plastyczny a wiec cisza obowiazuje . jest to również rezerwat przyrody i jest pora wylegu ptaków więc jak powiedzaiłem ,że skutery to właściciel troche był nie bardzo. Zaproponował abyśmy ewentualnie Vespy zostawili ok 300m od pałacyku i reszte przeszli piesz. Próbowałem mu wytłumaczyć ,ze małe ciche itp ale wiecie motor w Polsce kojarzy sie z głośnymi ścigaczami.
Możemy zrobić tak jak piszę albo....
proponuje spotkanie w połowie drogi do Skłudzewa wprzy drodze Toruń Bydgoszcz. . Jest nowa karcza z bali z dużym parkingiem . Myśle ,że tam też bedzie OK. Proponuje godzine ok 17.oo 7 MAJA .
prosze o kontakt 056-6602344 0607527706
Chudzio
Rozmawiałem przed chwilką z Chudziem i ustaliliśmy, że:

PIERWSZE NASZE SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 6 MAJA (sobota) W NOWEJ KARCZMIE PRZY DRODZE BYDGOSZCZ-TORUŃ! O GODZINIE 14!!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy, po więcej informacji prosze pisać na priv lub na forum!

Pozdr.
Gracza

608449510
(052) 3286822 (prosić Kubę :twisted: )
Awatar użytkownika
wita!
z wielkim zalem i ogolnym gulem musze zrezygnowac z wypadu n nasze 1 spotkanie :( ...dzisiaj bylem w serwisie i niestety nie zdolaja zrobic mi Vespy do soboty-ba, wezma ja ode mnie dopiero w poniedzialek!!!
moge tylko zyczyc Wam udanego wypadu i owocnego :D spotkania!pozdr dla wszystkich,Gracza-wciaz 3mam kciuki za mature!narka

www.dustover.com
Cześć
Potwierdzamy swoje przybycie na Mini Zlot VESPA 2006 który odbędzie sie w sobotę6 maja 2006 przy Karczmie z bali na parkingu obok drogi nr.80 Bydgoszcz Toruń.
Odległosć od Torunia to ok 30km ;od Bydgoszczy Centrum ok 25km.Niedaleko karczmy jest kierunkowskaz na Skłudzewo.
Podczas spotkania przewidujemy pamiątkowe zdjecia które bedą zamieszczone w galerii.
Wszystkich zapraszamy!!!

Chudzio i Viola Vespa Fan Toruń
Również potwierdzam swoją obecność! Z przyjemnością odreaguję po maturce! (nawet, nawet poszedł polski :D )

Rzeczywiście będzie mini... jak na razie 3 Vespy, może Krzysiu jeszcze zdoła wyruszyć i Toruń pokaże się w pełnym składzie ??

Pozdr.
Gracza
Awatar użytkownika
Hej.
Oj niefortunny ten termin, na 90% nie dam rady czasowo, a na dodatek kapec na tylnim kole sie przytrafil. Jest cien szansy, dam znac.

Ewiak pisze:Chetnie bym do Was dolaczyla w niedziele ale niestety poruszam sie jeszcze po Piernikowie nielegalnie i troche boje sie wypuszczac poza moje osiedle.

Ewa skoro ja nie moge to sluze moimi blachami i dowodem rejestracyjnym o mojej masziny.
Pozdrawiam.
Kris
Awatar użytkownika
napiszcie drodzy moi :D jak wyszlo spotkanie?

www.dustover.com
Wreszcie się spotkaliśmy, pogadaliści, razem przejechaliśmy!

Moim zdaniem było bardzo sympatycznie i wypad można zaliczyć do bardzo, bardzo udanych! Jazda w grupie (choć tym razem małej) to świetne uczucie! Tak dalej nasza grupo!

KUJ-POM ATAKUJE :D

Pozdr.
Gracza

P.S.
Zapraszam do ogladania zdjęć w galerii klubowej!

Wróć do kujawsko-pomorskie