Cześć ! :)

"... podstawowe zasady higieny, to jak się wchodzi to się puka ..."

Dzień dobry ,
Mam na Imię Aleksander , mam 42lata , jeżdżę motocyklem od 32 lat a właściwie jeździłem bo poprzedni sezon i ten obecny już nie jeżdżę. Miałem kilka wypadków nie tylko motocyklowych w których złamałem łącznie 94 kości no i ostatni wypadek na motocyklu uzmysłowił mi że jeżdżenie na motocyklu to już walka o życie w takim nawale samochodów na drogach również ze względu że córka powinna mieć ojca odstawiłem motocykl na zawsze , jednak jakoś nie mogę go sprzedać(bo nie ma zainteresowania a może tak jakoś po prostu , mam jeszcze Hondę Transalp modeł z reflektorem tzw telewizorem , w niepowtarzalnie idealnym stanie).
Ahhhh ale do rzeczy , mamy dom na Sycylii i od zawsze jak tam jeżdżę byłem maniakiem Vesp , jest to nie kwestinowanie najlepiej wyglądający skuter świata(jeszcze osa jest niesamowita) i odkąd mama kupiła mi prlowski model Vespy z beznadziejnego plastiku który mam do dziś Vespa podoba mi się , najbardziej modele do px? czyli te starsze choć te obecnie robione jak np.primavera również mnie oczarowują.
Probuję sprzedać motocykl lub zamienić na vespę , która prawdopodobnie wiecej będzie stała u mnie na miejscu motocykla czyli w głównym pokoju jako najważniejszy obiekt w domu ale też czasem będzie jeżdziła bym czerpał pierwotną przyjemność z jazdy.
Napewno chciałbym zgłebić wiedzę o Modelach i rozwiązaniach w Vespach , dodam że wszystko łącznie z autami servisuję samodzielnie za wyjątkiem niewygodnych napraw np. złamany most w aucie zimą itp......

Pozdrawiam serdecznie.

Reklama

Awatar użytkownika
2019
2019
[I]:
LX50 2T
[II]:
GTS250 ABS
[III]:
PX200E 1982-97
Witaj Alek, właśnie mam transmisje z Sycylii, kolega właśnie tam jest. Przesyła mi co chwila zdjęcia klasycznych Vesp. Sam nie jezdzi ale juz sie zaraził :)

hehehe....no na Sycylii jest pełno skóterów tych blaszanych Vesp jest niewiele ale czasem się trafi taka nierestaurowana z lat 50tych czy 60tych , px ów jest mnóstwo i raczej są traktowane jak u nas Chinki , w porcie w Catani facet ma px150 pomarańczową wyglądającą jak nowiuteńka jakby rano ją odebrał ze sklepu a ma ją wiele lat ja ją z 10 lat temu już tam widywałem......

Wróć do ** Powitania **