Kuferki Vespowe boczne...

Forum Wielkopolski (Wielkopolska)
Post: 10 września 2006, 17:53
Fr3di czy chciał byś boczne kuferki do swojej Vespy?? Bo będę te dla siebie robił i nic nie szkodzi by dorobić jeszcze jedną parę. Kuferki będą wąskie ale za to wysokie z włókna szklanego + mocowania metalowe.

Jeszcze się głowię nad projektem ale jak co, to dam znać jak by to wyglądało gdzieś i na jakich mocowaniach. No na bank nie będą to kufry do kasku ale do jakiś ciuchów czy papierów to idealne. Mocowane na stałe na ramie metalowej (też będzie robiona) + przygotowane do dodatkowych lamp stopu i migaczy. Czyli jak byś chciał np. aby były takowe wsadzone to nie ma problemu. Od razu mówię, że lakierowanie we własnym zakresie bo nie mam aerografu jeszcze w domku. Ale reszta będzie zrobiona. Zamknięcie na 1 zamek każdy kufer + 1 zamek na stelaż do Vespy dołączenie.

Wiem, że masz inną Vespę ale nie powinno być z nimi problemu bo mogę je inaczej wyprofilować pod Twoją i będzie cycuś glancuś jak to się kiedyś mówiło hihi...

Resztę Vespowiczów, też zapytuję ogólnie czy by reflektowali bo zostało mi maty szklanej na 10 jachtów i na tyle samo żywicy więc szkoda, aby się zmarnował staff a tylko zajmuje miejsce w garażu.

Co do ceny... hmm no i tego jeszcze nie mam pojęcia jaka będzie, bo nie liczyłem jeszcze kosztów zamków, zrobienia stelaża do kufrów, rozwiązania mocowania i lamp itd. Myśle że będzie to cena od 200zł w zwyż zależy od bajerów jakie mają być w kufrach no i od trudności wykonania. Co do et2 i et4 to będą najtańsze, bo takie będę robił dla siebie więc wprawa i projekt będzie gotowy.

No i czas oczekiwania to około 1-2mce bo to ręczna robota będzie. Jeśli ktoś by chciał aby miał od razu lakier na kufrach to mogę się przejść do lakiernika i zapytać ile by za to chciał.

Założenie tych kuferków ma być takie, że będą robione na stary design ale solidne i wytrzymałe (ech no mam tej maty a mam :) )...
Post: 10 września 2006, 18:29
Acha jeszcze jedno, poszukuję w Corelu napisu Vespa tego orginalnego albo czciąki Vespa. Ma ktoś może coś takiego do podesłania?? Bo chcę zrobić do kufrów wycinane logo Vespy na blachach na boku stelaża...
Awatar użytkownika
Spaliniarz
Spaliniarz
Posty: 370
Rejestracja: 20 grudnia 2004, 21:05
Lokalizacja: Poznań
[I]:
Vespa 50 Special 1975-83
Post: 10 września 2006, 20:41
Może ja się zdecyduję na kuferki, jak będę miał jakiś skuter pod ręką.
Jak na razie jestem bez.
Pozdrawiam.
I to by było na tyle..........bulba
Awatar użytkownika
Już raczkuje
Już raczkuje
Posty: 123
Rejestracja: 26 lipca 2005, 13:20
Lokalizacja: spod Poznania
Post: 10 września 2006, 21:17
no to już wszystko jasne.
pogadaliśmy sobie i ja się na to piszę.
i przychodzę do Ciebie z pomocą, żebyś sam wieczorów nie spędzał w garażu. bardzo chętnie Tobie przy robocie pomoge.
PX80 '82
Post: 10 września 2006, 21:29
No problemo... eee nie poznałem Ciebie przez tel. na początku hihi :) sorry ale mam dziś full pracy i już ludzi nie poznaję... a kiedy jedziemy na świetną kawę ?? Może jakaś nowa się podepnie pod nas vespa ??

Wróć do wielkopolskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron