2021 Redyk wiosenny

Forum vespiarzy z Małopolski
Awatar użytkownika
Mechanik
Mechanik
Posty: 846
Rejestracja: 15 maja 2013, 21:09
Lokalizacja: Kraków
[I]:
ET2 50
[II]:
GTS250
Post: 13 maja 2021, 22:28
W górach ten termin określa wypas owiec. Czyli wybudzenie z letargu zimowego, wygnanie na świeżutką trawkę stada owiec, aż do mroźnych nocy jesieni. Oczywiście zakończenie sezonu również świętujemy... no ale to jak było, to sobie musicie sprawdzić, a jak będzie to się zobaczy.

Tym razem wiele się działo. Postanowiłem, ponieważ tym razem to ja byłem organizatorem, że chłopaków przeciągnę przez trasę 4 zamków. Czyli trochę pod górę (zamków nie buduje się w dolinach) i w dół do wąwozu... i tak wiele razy z tankowaniem po środku.

2021-05-08_11-53-34.JPG


Wpierw pałac w Niepołomicach i biesiadowanie poza miastem. Grill, urwanie fajki na własną prośbę i takie tam swawole. Potem wieża widokowa, piękne widoki i i wietrzysko że łeb urywa, potem kawka w Jamnej koło chaty Włóczykija.

2021-05-09_15-57-18.JPG


Baszta w Czchowie na skraju laurowego jeziora Rożnowskiego do którego wpływa Dunajec oraz zamknięta twierdza w Wiśniczu i rozbudowany Zameczek w Dobczycach... tak 400km poszło niejednemu w zegarek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Pozdro - Oskar Shon MVP M365 Development 11/24r, 3xMCC
Forum moderator: answers.pl | ExcelForum.pl | MSDN dział VBA
VBATools.pl Rozwiązania i dodatki dla Outlooka, Worda i Excela

Wróć do małopolskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron