Niedzielna 9 lipca

Forum grupy pomorskiej
Awatar użytkownika
Niemowlak
Niemowlak
Witam
może wreszcie się zbierzemy i gdzieś śmigniemy? Proponuję niedzielne popołudnie, po obiadku. Może koło 15 spotkamy się i gdzieś pojedziemy. Proponuję spotkać się w Oliwie przy MC donaldzie. Podaję od razu miejsce gdzie moglibyśmy się spotkać, ponieważ 24 h które zostały to nie jest dużo czasu żeby jeszcze dyskutować na temat miejsca i w końcu nic nie ustalić. Pytanie kto się pisze na niedzielną przejażdżkę?

Reklama

Awatar użytkownika
Niemowlak
Niemowlak
Hej, ja jutro rano jade na Hel, zeby sprawdzic ile mi czasu zajmie dojazd na zlot. Jade przez Mrzezino o ile jeszcze tej drogi nie zamkneli. umowiona jestem w Pucku o 9ej ze znajomymi, ktorzy jada na rowerach, wiec jesli chcesz sie dolaczyc to zapraszam
Awatar użytkownika
Już wstaje
Już wstaje
Niestety niedziela wypada u mnie pracująca.A szkoda bo chętnie bym wyskoczył gdzieś.
Awatar użytkownika
Niemowlak
Niemowlak
jantar pisze:Hej, ja jutro rano jade na Hel, zeby sprawdzic ile mi czasu zajmie dojazd na zlot. Jade przez Mrzezino o ile jeszcze tej drogi nie zamkneli. umowiona jestem w Pucku o 9ej ze znajomymi, ktorzy jada na rowerach, wiec jesli chcesz sie dolaczyc to zapraszam

Nie wiem czy wstanę na 9 rano :-)
Wysłałem Ci na priva kontakt to się zgramy. Ja jechałem na hel też 50ccm i mam nadzieję, że strasznie nie opóźniałem ekipy.

Wróć do Sailor Vespa Gang